Играч на Ботев: Личеше, че съдията е подкупен! Реже глави насред Коматево!
Защитникът на Ботев (Пловдив) Радослав Терзиев направи доста крайно изказване по адрес на съдията Валентин Железов, който свири първия полуфинал за Купата на България срещу Славия, завърши 2:1 за "канарчетата".
“Според мен този съдия си личеше, че е подкупен. Откъдето и да го погледнем. Реже глави насред Коматево. Представям си какво ще е в София. Не ми се мисли. Венци Стефанов си има позициите и тези съдии са спуснати с мисия. Но въпреки тях, аз съм сигурен, че ще отидем на финал, защото има Господ и той гледа", заяви Терзиев след снощния двубой.