Нов спонсор в Локо, логото ще стои на фланелките
Локомотив Пловдив може да се похвали с нов спонсор. Клубът е подписал договор за сътрудничество със застрахователна брокерска компания.
Нейното лого ще стои на екипите, като точното място ще бъде уточнено до дни, довериха от Лаута. Срокът на контракта е за 1 година.
Компанията е 100% българска собственост, като засега параметри по сътрудничеството не се разкриват, съобщава "Тема спорт".
Plovdiv24.bg припомня на своите читатели, че в момента на екипите на Локомотив стои логото на родна букмейкърска компания.