Фенове на Локо подкрепяха Наполи в Шампионската лига
Фенове на Локомотив Пловдив отново бяха в агитката на италианския Наполи при загубата с 1:2 в гостуването на Манчестър Сити от Шампионската лига.
"Черно-белите" ултраси разпънаха на стадиона знаме на "Лаута Арми".