Локо стана областен шампион при ветераните, Електричката с хеттрик

21:57 / 12.10.2017
2818
Ветераните на Локомотив станаха областни шампиони! Това се случи след разгромна победа с 6:2 над Асеновец (Асеновград) на помощния терен на Лаута.

Гостите пък се отказаха от правото да играят реванш следващата седмица, което направи локомотивци първенци на областта и осигури участието им в следващата фаза от републиканското първенство.

Срещата започна с доминация на "черно-белите". След края на първото полувреме и куп пропуски пред вратата на Асеновец, резултатът бе само 1:0 за Локомотив. Автор на попадението стана Роберт Петров в 30-ата минута.

Втората част започна ударно, като в рамките на 20 минути "черно-белите" реализираха цели 4 гола за 5:0 чрез Здравко Лазаров (2) и Атанас Георгиев.

Гостите успяха да намалят резултата, като върнаха два гола в рамките на няколко минути за 5:2. Крайното 6:2 оформи Здравко Лазаров с третото си попадение в мача.