Само в Plovdiv24.bg: Вижте как Косоко вкара победен гол за тима на Марадона

15:32 / 09.10.2017
5364
Бившата звезда на Ботев (Пд) Омар Косоко продължава блестящото си представяне за новия си тим Ал Фуджайра, въпреки че все още е със статут на резерва при треньора Диего Марадона.

Нападателят донесе победата на Ал Фуджайра с 1:0 над Ал Хамиря в мач от втория кръг на турнира "Президентс Къп", научи Plovdiv24.bg. Косоко се появи като резерва през второто полувреме и вкара единственото попадение в 90-ата минута, когато засече с глава центриране от фаул.

Това бе втора поредна победа за водения от Диего Марадона тим. Plovdiv24.bg припомня, че в първия кръг от турнира Косоко отново бе резерва, но се отчете с асистенция и греда при успеха с 2:0 над Ал Дхайд.

Вижте в прикаченото видео победния гол на Косоко!

Този браузър не поддържа видео елемента.