Турнирът "Жос Къп" обедини "черно-бялата" общност

5628

Отборът на "Локомотив Пд-ветерани" спечели фенския турнир "Жос Къп", който се проведе за шеста поредна година на Лаута. На финала Здравко Лазаров и компания победиха "Вечните надежди" след изпълнения на дузпи.
Бронзовите медали заслужиха тимовете на "Наполетани" и "Гарата".
В награждаването на победители и призьори се включи бившият капитан на черно-белите Христо Златински.
Припомняме, че възникнал като събитие в памет на уважавания от всички Георги Николов-Жос, турнирът се превърна в обединяващ цялата "черно-бяла" общност празник.
Тазгодишното му издание бе организирано от Фенклуба на привържениците на Локомотив Пловдив.

JOSSIMOTION NEVER ENDS !!!


Още по темата: 90 години Локомотив
Всички новини по темата: (159)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).