Крушарски с нов хит: Искаше ми се да ударя един шамар на вратаря на Славия
Собственикът на Локомотив (Пд) Христо Крушарски изстреля нов хит, коментирайки грозните сцени от Трибуна Бесика по време на мача със Славия (1:2).
"Прътът, който беше изпратен към терена, не е метален. PVC тръба от знаме е и категорично не е от желязо. Загорчич да си вземе едни очила или далекоглед. Защо не си предупреди момченцето да не се занимава с публиката. Той ги предизвика. Аз бях пет минути там и имаше няколко ситуации, в които ми се искаше аз да ида да му ударя един шамар. Когато някой те предизвиква, се получават такива ексцесии", каза Христо Крушарски пред Спортал.