Нарекоха бивш футболист на Ботев Александър Велики след пореден фурор в Полша

6557
3

Бившият нападател на Ботев (Пд) Александър Колев бе наречен Александър Велики от официалната страница в Туитър на неговия тим Сандеция (Нови Сонч).
Това стана, след като таранът заби два гола при успеха с 2:1 над Погон (Шчечин) в мач от 7-ия кръг на полската Екстракласа. Това бе първа домакинска победа на Сандеция от началото на сезона.

Алекс Колев избухна през второто полувреме, когато обърна резултата от 0:1 до 2:1 с две попадения в 56-ата и 78-ата минута. След втория си гол бившето "канарче" получи жълт картон, изразявайки бурната си радост.

Александър Колев бе заменен в 80-ата минута, а цял мач за Сандеция изигра бившият защитник на Локо (Пд) Пламен Крачунов.

С победата "черно-белите" се озоваха на 7-о място във временното класиране с актив от 11 точки.


Още по темата: Лятна селекция и подготовка на Ботев сезон 2017/2018
Всички новини по темата: (205)

Виж коментарите (3)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).