По примера на батковците: Локо стигна от 0:2 до 2:2 срещу Левски на Герена

12:26 / 15.05.2017
2695
Елитните гарнитури на Локомотив Пловдив - U17 и U19, постигнаха победа и равенство през изминалия кръг на шампионатите за най-добрите отбори в съответните възрасти.

Локомотив U17 победи като гост Марек с 4:2. Пловдивчани поведоха с гол на Даниел Чаушев от дузпа в 3-ата минута, а Симеон Димитров изравни в 13-ата. Петър Шопов отново изведе Локомотив напред в 20-ата, а до почивката последва ново равенство.

20 минути преди края Палазов пусна в игра две момчета, родени 2001 година, за които гостуването в Дупница бе дебют - Павлин Стойчев и Филип Колев.

Дебютът бе повече от успешен, тъй като двамата изработиха третия и четвъртия гол за Локо. В 65-ата Стойчев бе спънат, а от свободния удар Октай Юсеин реализира за 3:2. Десетина минути по-късно самият Стойчев отбеляза, асистиран от Филип Колев - 4:2 за Локо.

Локомотив U19 и Левски София завършиха 2:2 в мач от Елитната група. Мачът се игра в София и предложи на публиката много емоции.

След като изоставаха с 2 гола, момчетата на Димитър Палазов съумяха да се отърсят и изравниха с попадения на Мариян Тонев и Ангел Денчев.

Черно-белите изпуснаха няколко изгодни положения през второто полувреме и точката бе най-малкото, което взеха от този мач.