Култов бивш вратар на Ботев скъса с Берое

3367
2

От днес Армен Амбарцумян не е част от треньорския щаб на Берое, след като се раздели с клуба по взаимно съгласие, съобщиха от ръководството на старозагорския клуб.
Амбарцумян бе треньор на вратарите в Берое. Това бе вторият му престой в клуба, след като се завърна в края на ноември.

Армен Амбарцумян е роден на 18 февруари 1978 г. в Пловдив. Като футболист е бил част от отборите на "Марица", "Ботев" (Пловдив), "Марек", "Славия" и кипърските "Докса" и "Еносис".

Започва треньорската си кариера в "Раковски". Амбарцумян бе треньор на вратарите в "Берое" и от октомври 2012 г. до април 2016 г.

Виж коментарите (2)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).