Крушарски: Да напусна Локо? Изглежда някой иска да се качи на готов кон
Собственикът на Локомотив Пловдив Христо Крушарски категорично отрече спекулациите, че възнамерява да се оттегли от клуба. Бизнесменът обясни, че му е омръзнало да се занимава с интриги и дребни хора.
Слуховете за евентуалното напускане на Крушарски обикалят Пловдив през последните няколко дни, твърди bTV.
"Заплатите в Локомотив се плащат навреме, няма никакви забавяния. Изглежда някой иска да дойде и да се качи на готов кон. Отдавна приканвам всеки, който има желание, да седне на масата и да каже - давам толкова и толкова за отбора. Все още никой не се е появил. Всичко в клуба е абсолютно нормално и отборът върви добре и без мен", каза Христо Крушарски, цитиран от bTV.