Бившето "канарче" Алекс Колев не успя да вкара на Карлово

09:25 / 16.02.2017
2416
Отборът на Левски Карлово приключи със загуба лагера в Турция. Възпитаниците на Красимир Манолов паднаха в Алания с 1:2 от полския Стал Миелец.

Голът за българския отбор реализира бившият юноша на Марица и Ботев (Пд) Ангел Здравчев в 58-ата минута. За поляците точни бяха Камил Радулж в 23-ата и влезлия като резерва Щимон Собчак в 67-ата минута, съобщава Гонг. При второто попадение останаха и сериозни съмнения за засада.

За Стал до 80-ата минута играха и двамата българи - бившето "канарче" Александър Колев и Васил Панайотов.

Левски Карлово изигра общо три контролни срещи в Турция. В първата бяха победени юношите на Тобол /Казахстан/ до 19 години, а във втората Левски отстъпи на лидера във второто ниво на грузинския футбол ВИТ с 1:3.