Извънредно: Едо започна чистката! Един вече разтрогна!
Първият освободен футболист в Локомотив след идването на Едуард Ераносян вече е факт. С черно-белите се раздели иракчанинът Осама Рашид, научи Plovdiv24.bg.
Халфът се съгласи да разтрогне своя договор по взаимно съгласие и дори вече напусна България.
Plovdiv24.bg припомня, че Осама Рашид бе привлечен след началото на настоящия сезон по настояване на бившия вече треньор Илиан Илиев.
КОИ ЩЕ СА СЛЕДВАЩИТЕ ОСВОБОДЕНИ ОТ ЛОКО ВИЖТЕ ТУК!