Изненада! Ветераните на Ботев отстранени от Първомай

Коментари (1)
12:24 / 22.09.2016
4580
Ветераните на Ботев (Пд) отпаднаха от надпреварата за републиканското първенство още след първия кръг. Жълто-черните бяха елиминирани от Борислав (Първомай), въпреки че направиха 1:1 като гости в първия мач.

В реванша Ботев стигна само до 3:3 и заради повечето голове отбелязани на чужд терен напред продължават първомайци.

Както се очакваше, Марица и Локомотив не срещнаха никакви проблеми в първия кръг и сега ще играят един срещу друг в директна елиминация.

Ето всички резултати от надпреварата в региона:

Първи кръг, втори срещи
А. Марица Пловдив - Левски Карлово 3:0 сл., в първия мач 7:1
B. Ботев Пловдив - Борислав-2009 Първомай ... 3:3, в първия мач 1:1
C. Локомотив-1926 Пловдив - Тракия Стамболийски ... 8:0, в първия мач 5:0
D. Асеновец-2009 Асеновград - Ведраре Ведраре 3:0 сл., в първия мач 6:2
Подчертаните в черно отбори продължават напред.

Втори мач при разменено гостуване, 20 октомври, четвъртък, 16,00 часа

Играе се две полувремена по 40 минути, с пет смени. При равенство в резултата след втория мач влиза правилото за повече голове на чужд терен, а при пълно равенство се пристъпва направо към изпълнението на дузпи.