Руснаци пуснаха видео от боя на магистралата между агитките на Локо и Ботев
Руският специализиран фенски сайт "Около футбола" разпространи филм за привържениците на Локомотив, заснет преди пловдивското дерби с Ботев.
В лентата има кадри от боя, който си спретнаха представители на двете агитки на магистрала Тракия.
Вижте кадрите в прикаченото видео!