Кики: Напуснаха ни основни футболисти, дай Боже да влезем в шестицата (ВИДЕО)
Голмайсторът на Локо в дербито Дани Кики заяви, че пловдивското дерби вече е забравено и трябва да се мисли за следващия двубой с Левски, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Ето какво каза Кики след края на мача в Бургас:
"Дай Боже да се класираме в първата шестица. Както знаете, напуснаха ни няколко основни футболисти като Иван Иванов, Стефан Велев и Емил Гъргоров. Но с този състав, който имаме, трябва да се борим до края".
"Не е имало нищо между мен и Георги Марков. Имаше един фен на Ботев, който цял мач не спря да ме псува на майка. Този мач свърши и трябва да го забравим. Идва двубой с Левски".
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!
Свали на своя телефон: Android или iOS!
| | |||||||