Костов: Загубихме, защото Неделев и Васев отпаднаха физически

5774
12

Треньорът на Ботев (Пд) Николай Костов видя причина за загубата на неговия тим от Берое с 0:1 във физическото отпадане на двама титуляри, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

Ето какво каза специалистът след двубоя в Коматево:

"Загубата от Берое се дължи на факта, че нашите играчи в лицето на Неделев и Васев отслабнаха физически през второто полувреме. След това на практика останахме и без нападател".

"Правим си поуки от всеки мач. Наблюдавам поведението на всички футболисти. Неделев почти във всеки мач е така. Това са неговите възможности. На тази програма той няма как да отговори със свежа игра. Докато те двамата бяха свежи имахме добри ситуации. Но тъй като това се случи през първото полувреме, явно се забравя".

"Нямаше толкова фрапантни ситуации пред нашата врата от статични положения. Допуснахме много лесен гол от игра. В оставащите два мача искам абсолютно всички футболисти да се раздават. Мисля, че са склонни да го направят. Обявяването на собствениците до голяма степен ще успокои ситуацията в нашия клуб".


Още по темата: Ботев - Берое 11/05/2016
Всички новини по темата: (7)

Виж коментарите (12)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).