На 7 февруари 2016 г. всички запалени по белота жители на община "Марица" ще могат да премерят сили в организирания от кметството турнир.
Наградният фонд е 600 лева, който ще бъде разпределен между първите три места. Отборите от по двама състезатели могат да се записват в ресторант "Дияна" до 09.30 часа преди самия турнир, а победителите ще бъдат излъчени при директни елиминации.
Началото ще бъде дадено от Красимир Минков - кмет на с. Труд в 10.00 часа, в ресторант "Дияна" , до военните блокове.