1416 гласа повече е получил вчера новият-стар кмет на Пловдив Иван Тотев в сравнение с опонента си Славчо Атанасов.
Това показват окончателните резултати от общинската избирателна комисия при 100% преброени бюлетини и обработени протоколи.
Както вече ви информирахме, кандидатът на ГЕРБ е събрал 50,73% или 49 127 гласа срещу 49,27% и 47 711 гласа за Атанасов.
1416 гласа направиха разликата между Тотев и Атанасов
© Plovdiv24.bg








ФИЛИПСБУШ
на 02.11.2015 г.
загубихте изборите червени боклуци :) загубихте ги ........ въпреки всичката кал и помия :) въпреки всички клевети и лъжи :) ........ и не ни излизайте с глупости като слаба активност защото този който не е отишъл да гласува под някякяъв предлог нищо не го оправдава и АВТОМАТИЧНО се съгласява с изборния резултат :) .... хахахахааааа
а 1912
на 02.11.2015 г.
Тотев! Опичай си акъла, че си най-слабия кмет на тиквата според резултатите. Щом мякащия за малко да те отнесе.....
keanu1926
на 02.11.2015 г.
Това, че имаш право на глас, не значи, че имаш право на избор
Ракетчик Матросов
на 02.11.2015 г.
След като гласувах за вас, ще си позволя да Ви кажа нещо, което ще е важно за да спечелите следващите избори с повече от другите и още на първия тур! Излезте от образа на Мамин Тотьо и убедете, че не е така. Инструктирайте всички номенклатурчици в партията, че ако се получи случая " Павлинка Кацарова " как да реагират. Ако все пак се случи им поискайте оставката, та колкото и мил да ви е този човек. Не го тикайте след оставката този човек в най различни постчета, защото се вижда. Назначавайте кадърни и проверени хора за бъдеще кметове на райони. Замислете се защо изгубихте Южен и дали този беше най добрия кандидат? Изучете манталитета на кварталите. Как може последния в листата да се кандидатира за кмет на квартал и то не кой да е, а Кичука?
tropip
на 02.11.2015 г.
Разликата намалява прогресивно. Значи на следващите избори трябва да е около 400 гласа. Лошо е когато трябва да избираме по-малкото зло. Дано след четери години да има по-добри кандидати.
bgbgbg
на 02.11.2015 г.
да се надяваме всички да си изкарат поуки от това гласуване - управляващи и не/гласуващи
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!