Стимулират "сините" с премии при победа над "канарите"
Играчите на Левски ще получат премии за отстраняването на Поморие за Купата на България, но само ако днес бият Ботев на 'Герена", пише вестник "Стандарт".
Това са заявили Иво Тонев и Георги Иванов-Гонзо, които скастриха играчите за мъчителното представяне срещу лидера в "Б" група.
Сините имат и допълнителен стимул за 3-те точки - при победа ще се доближи на точка от лидерите Лудогорец и Литекс.