Алекс Колев. Отборът съжалява за изпуснатата победа

5470
12

Голмайсторът за Ботев в дербито с Локомотив (1:1) Александър Колев остана изключително разочарован, че неговия тим изпусна победата в Битката за Пловдив. 
"Целият отбор съжалява за изпуснатата победа. Първите 15 минути на второто полувреме излязохме отпуснати, после се съвзехме, изключително ни е яд, че не взехме мача", каза Алекс. 
"Шансът явно не е с нас в началото на сезона. Следващите мачове ще се обиграем. Сигурен съм, че Ботев ще е това, което трябва да бъде", допълни деветката на "канарите".


Още по темата: Ботев - Локо 01/08/15
Всички новини по темата: (51)

Виж коментарите (12)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!