Резил за Марица, падна с 0:7

22:19 / 02.05.2015
2923
"Марица" загуби с 0:7 домакинството си на "Асеновец". Срещата от 29-ти кръг в Югоизточна "В" група започна равностойно и не предвещаваше подобен резултат.

Всичко започна в 25-та минута, когато главният рефер отсъди спорна дузпа в полза на гостите, в последствие реализирана от Караматев.

В 39-та и 42-та минути, след грешки в отбраната, резултатът бе покачен до 0:3, а до края на срещата набъбна до 0:7.

Въпреки резултатът маричани имаха своите шансове. На няколко пъти Виделен Сердарски, Християн Христев, Йълмаз Сюлейман и Георги Георгиев бяха близо до гола.

Грешките и несработеността, като че ли бяха най-големите проблеми в "жълто-синия" отбор. Тимът излезе с 5 юноши в състава си, като в течение на мача броят им се увеличи до 7.

Опитният отбор на "Асеновец" показа добра успеваемост в атака, синхрон и стабилност в защита. Головете за гостите отбелязаха Борислав Караматев от дузпа в 22-рата минута, Александър Стойчев 39', 55', 60', 85', Веселин Филипов 42', Васил Гуджев 75'.