10 от тима на Курдов в отбора на новия треньор на Марица

4315

Ръководството на Марица картотекира 10 футболиста, които се подвизаваха за тима под ръководството на Петър Курдов. Това обявиха от клуба пред Plovdiv24.bg
Въпреки, че играчите от представителния тим не се явиха на тренировката снощи, която беше първа под ръководството на Кирил Андонов, днес част от тях дойдоха на стадиона и решиха да продължат да се състезават за клуба. 
Ето и имената на играчите, който ще продължат да носят екипа на Марица: Горан Гръблев, Християн Христев, Асен Кочев, Георги Георгев, Светлозар Барашки, Михаил Митев, Галин Георгиев, Виделин Сардарски, Димо Хаджиев и Елмаз Сюлейман.
Утре Марица ще направи последната си тренировка преди отбора да отпътува до Нова Загора за срещата срещу ФК "Загорец". Заниманието е от 15,00 часа на клубния стадион.

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).