Борислав Михайлов: УЕФА ни похвали за перфектните стадиони

2219
3

Президентът на БФС Борислав Михайлов изрази надежда, че България ще се справи отлично с организацията на Евро 2015 за юноши до 17 години. Членът на Изпълкома на УЕФА сподели, че колегите му от европейската централа са похвалили страната ни за свършената работа до момента.

"България е готова с организацията. Колегите са впечатлени. Дано и терените са в отлично състояние за мачовете. УЕФА ни похвали. Надявам се да е хубаво времето. Надявам се в тази тежка група да се представим добре. Тежко е.

Може да ни помогне, че сме домакини. Александър Димитров ще има тежка задача. Надявам се държавата да помогне. Дано успешно да кандидатстваме за домакинство до 21 години", сподели Михайлов.

Виж коментарите (3)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).