Усилено строителство тече на стадион "Христо Ботев"
Строителството на стадион "Христо Ботев" се извършва със сериозни темпове, забеляза след проверка репортер на Plovdiv24.bg.
Тече усилена работа по строителството на централната трибуна, като едновременно две помпи работят, а няколко мискера отстрани се изчакват.
По оградите около стадиона не липсваха и любопитни граждани, които следяха работата на работниците.
Припомняме, че от клуба са си поставили задача да успеят да отворят частично стадиона за следващия сезон.