Напуснал Ботев не може да си намери нов отбор
Алесандру Куртеан, който се махна по свое желание от Ботев, не може да си намери нов отбор вече 40 дни, въпреки че е със статут на свободен агент.
Румънският халф има високи финансови изисквания. Той отказа да се върне в Динамо (Букурещ) и още е безработен за разлика от всички останали 17, напуснали Ботев това лято.
Последният, който се раздели с "канарчетата", е Феребори Доре. Нападателят беше преотстъпен на ЧФР Клуж до края на сезона.