Ботев започна подготовка без петима
Ботев започна подготовката си за сезон 2014-2015 година без петима основни играчи. Това са Алесандру Куртеан, който е със здравословни проблеми, Артур Енрике и Алесандру Бенга, които ще се присъединят към тима утре, и Феребори Доре и Юнес Хамза, които ще пристигнат направо за лагера в Австрия, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Точно в 17,30 часа на клубната база в Коматево Николай Киров, Костадин Видолов, Петър Пенчев, Михайло Шейкероски и треньорът на вратарите Петко Петков изведоха 25 играчи за първа тренировка.
Ботев ще проведе още две тренировки в събота от 10,00 и от 16,30 часа, а в неделя тимът заминава за лагер в Австрия.
До пристигането на новия старши-треньор Любослав Пенев, заниманията ще се водят от същия екип специалисти.
Ето и кои футболисти участваха в днешната тренировка: Адам Стаховяк, Росен Андонов, Филип Димитров, Йордан Христов, Веселин Минев, Филип Филипов, Лазар Марин, Серджан Лукин, Сивард Спрокел, Радослав Терзиев, Владимир Айтов, Божидар Васев, Томаш Иршак, Георги Сърмов, Абел Анисе, Мариян Огнянов, Серкан Юсеин, Вандер Виейра, Луис Педро, Ромарио Кортзорг, Иван Цветков и Цветелин Чунчуков, както и юношите Борис Тютюков, Наско Милев и Емил Камберов.Този браузър не поддържа видео елемента.