Стойчо Стоев: Към всеки отбор подхождаме с нужното уважение

3027
1

Лудогорец посреща Локомотив (Пловдив) в първи полуфинален мач за Купата на България. Пред наставника на разградчани Стойчо Стоев няма кадрови проблеми с изключение на трайно контузените Светослав Дяков, Александър Барт и Витиня.

"Нормално е да има умора. Страшно много мачове се изиграха. Тя си стои на дневен ред, но ще я пренебрегнат. Евентуално мога да дам шанс и на някои по-свежи футболисти. Мисля да заместя тези, които имат повече мачове. Ние винаги играем със самочувствие, независимо срещу кого. Не може да си шампион, да направим едно добро представяне в Лига Европа и да нямаш самочувствие. Към всеки отбор подхождаме с нужното уважение, тъй като всеки един отбор в България си има нужните достойнства. Не може да ги пренебрегваме с лека ръка", заяви пред ТV7 треньорът на шампионите.


Още по темата: Купа на България 2013/2014
Всички новини по темата: (299)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).