Мъри: Очаквам тежка битка срещу Левски

7602
21

Наставникът на Ботев Станимир Стоилов сподели очакванията си преди реванша за купата на България срещу Левски. Двата тима излизат един срещу друг утре от 14:00 часа в "Коматево". "Сините" спечелиха първата среща с 3:1.
"Очаквам сериозна битка срещу Левски. Факт е, че загубихме първата среща. Отборът на Левски има преднина в мача и ние трябва да направим всичко по силите и възможностите си да е стопим. Трябва да играем добре и да търсим отбелязване на голове. Ясно е, че ни трябват минимум 2 гола. Така, че при всички положения ще трябва да насочим мислите си към атаката", коментира Стоилов пред журналистите след днешната тренировка. 
Относно дали двубоя утре ще бъде последен за него като старши-треньор на "канарчетата" Мъри отговори: "Казах кога ще ви отговоря на този въпрос". Специалистът визира, че след мача със "сините" ще обяви дали ще остане начело на Ботев.


Още по темата: Купа на България 2013/2014
Всички новини по темата: (299)

Виж коментарите (21)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!