Демонтираха таблото на стадион "Христо Ботев"
Днес, 27 февруари 2014 г. следобед бе демонтирано таблото на стадион "Христо Ботев", видя репортер на Plovdiv24.bg. От клуба все още умуват какво да правят с ел. таблото.
Вчера "канарчетата" съобщиха, че визията на намиращия се в етап на реконструкция стадион "Христо Ботев" ще бъде променена и съоръжението ще придобие различен външен вид, спрямо разпространеното вече изображение.
ПФК Ботев ще презентира новата визия на специално организирана по този повод пресконференция, която ще се проведе във сряда /05.03/ от 11:00 часа в пресцентъра на базата на клуба в "Коматево".
Припомняме, че новото бижу на "канарчетата" трябва да бъде готово април месец 2015 г.