Юношите-младша на Спартак с комфортна преднина за реванша

10:50 / 12.06.2008
1791
Тимът на Спартак (набор 91) надигра с 3:1 Светкавица в осминафинал от републиканското първенство на стадион „Тодор Диев". Момчетата на треньора Георги Андонов почнаха вихрено мача и набутаха 3 гола във вратата на съперника за половин час игра. Станимир Ковачев проби и вкара за 1:0 още в 12-ата минута. Малко след това Благовест Зайцев засече пас на Ковачев за 2:0. С плътен удар от границата на наказателното поле Васил Гуджев заби за 3:0. Това стана в 33-ата минута. След почивката обаче „синьо-белите" се отпуснаха и заиграха слабо. Светкавица даже отбеляза почетен гол 10-на минути след началото на второто полувреме. Реваншът Светкавица - Спартак в първенството на родените през 1991 година е в неделя в Търговище.