Николай Митов: Друго освен победата не ме интересува в Пловдив

2471
6

Старши треньорът на Левски Николай Митов говори пред представителите на медиите на брифинг преди двубоя от 25-ия кръг на първенството срещу Локомотив Пловдив. Ето какво заяви той:

"Искането за отлагане на мача с Лудогорец си е решение на ръководството, аз няма какво да го коментирам. Не се притесняваме, ако трябва ще играем в цикъл сряда-четвъртък. Това е положението, щом е такава програмата, играем. Няма да ги коментирам Лудогорец. Не ме интересуват. Сега ме интересува мачът с Локомотив Пловдив", доабви Митов.

"Говоря на моите футболисти, че искам да се раздават до последната минута. Това иска да вижда нашата публика, тя винаги ще ги обича, ако го правят. Това е пътят да вървиш нагоре. Раздаване в тренировките и мачовете. Не ме интересува какво е било. Футбол на спомени не се играе", каза още Митов.

"Изпитвам хубави чувства към Локомотив Пловдив. Много уважавам хора като Христо Бонев и Наско Узунов. Публиката на Локомотив Пловдив е чудесна, но дотам. Аз обичам Левски и искам победа. Искам нашата велика публика да е щастлива и след този мач. Гаджев ще бъде в групата, което значи, че е готов за 90 минути. Аз преценявам, колко ще изиграе в този мач", отбеляза специалистът.


Още по темата: Локо Пд - Левски (02.05.13)
Всички новини по темата: (24)

Виж коментарите (6)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).