Ботев U19 загуби с 1:3 от Момино в контрола

Коментари (2)
13:29 / 11.02.2013
3220
Ботев U19 загуби с 1:3 от Момино в контрола, която се игра на изкуствения терен на базата на Ботев в Коматево. Отборът на Момино играе в "Б" Областна група Изток и след първия полусезон е лидер в класирането.

"Канарчетата" поведоха в резултата в 20-ата минута, когато се разписа Георги Бекриев. Като цяло през първата част "жълто-черните" стояха добре и имаха някои положения за още голове. След почивката възпитаниците на Иван Кочев се представиха слабо и заслужено получиха три попадения във вратата си.

Следващата проверка на Ботев е в сряда срещу Спартак Пловдив.

Съставът на Ботев: Апостол Стоянов, (46` Петър Начев, 70 Апостол Стоянов), Даниел Динов, Димитър Мичков, Даниел Коков, Христо Карачански, Валентин Стамоблиев, Георги Аспарухов, Даниел Спасов (75` Боримир Карамфилов), Георги Бекриев (55` Антоан Кехайов), Петър Караджов (65` Рангел Джамбов), Иван Андреев

Източник: botevplovdiv.bg