Локо отстъпи с 0:1 от Храдец Кралове

Коментари (130)
16:45 / 09.02.2013
14230
Отборът на Локомотив Пловдив отстъпи с 0:1 от Храдец Кралове в контролна среща, играна на терена на комплекс "Хане" в Сиде.

Единственото попадение в срещата падна през втората част. Негов автор бе Асим Зек в 70-ата минута.

Пловдивчани започнаха добре срещата, като дори през първите минути имаха леко териториално предимство.

В средата на първата част се откри и първата опасност пред вратата на чехите, когато след центриране на Валери Георгиев стража на Храдец не се намеси добре и топката попадна в краката на Даниел Георгиев. Той стреля, но вратарят на чехите спаси.

В 40-ата минута Георги Мечечиев бе изведен на стрелкова позиция от Дани Георгиев, бранителят стреля силно, топката минава покрай страничния стълб.

През втората част Стефан Генов направи няколко рокади в състава, като това се отрази на играта на "черно-белите", а от тона се възползваха Храдец в 70-ата минута, когато вкараха и единствения гол в мача дело на Асим Зек.

Следващият мач на Локомотив Пловдив е срещу тима на Цветан Генков Висла Краков. Двубоят е на 12 февруари.

Локо Пд - Храдец 0:1
0:1 Асим Зек 70