Приключи първия колокрос в район " Северен"

Коментари (1)
13:31 / 31.03.2012
2052
Приключи първия колокрос в район " Северен", организиран под патронажа на кмета инж. Ральо Ралев. Настроението беше приповдигнато, а преди старта - вълнението огромно.
В състезанието взеха участие 70 участници, разпределени в три възрастови групи.

Победители до 10 годишна възраст станаха - Стоил Плачков, Дениз Озан и Ана-Мария Димитрова. В групата до 18 години най-бързи бяха - Симеон Попчев, Костадин Крушков и Борислав Драгов. При възрастните победители са Тони Караманов, Димитър Караманов и Петър Кирилов. Кметът на район " Северен" инж. Ралев награди победителите с купи и предметни награди.

Голямата награда - велосипед, осигурен от ПП ГЕРБ при район " Северен" получи Симеон Попчев, а най-малкия участник в състезанието Яна Тодорова на 4 годинки също получи детски велосипед. Най-възрастният участник беше 50 годишния Костадин Костов, който също получи купа от организаторите. Утешителни награди имаше за всички малки състезатели.

" Този колокрос ще стане традиция в район " Северен"", каза кметът инж. Ралев. " Всяка година от тук нататък ще организираме такова състезание, защото спортът е здраве и бодър дух", допълни още Ральо Ралев.