Велев: На тази крепост на "Лаута", никой не трябва да си тръгва непобеден
Старши-треньорът на Локомотив Пловдив Емил Велев остана изключително доволен от спечелените три точки на "Лаута" срещу Черноморец.
"Радвам се, че отборът се вдигна след неприятната загуба в "Надежда". Стана добър мач срещу Черномморец и заслужено спечелихме", заяви Велев след края на мача.
"На тази крепост на "Лаута", никой не трябва да си тръгва непобеден. Радвам се, че на този тежък терен момчетата с резултат успяха да покажат на какво са способни", добави наставникът на "черно-белите".
Наставникът на Локомотив Пд опроверга слуховете, които се появиха по медиите, че от този мач е зависило неговото бъдеще на "Лаута".