Брестник разгроми Левски насред Карлово

Коментари (2)
11:41 / 07.11.2011
2824
Отборът на Брестник се подигра с Левски, разгромявайки го с 5:1 насред Карлово в мач от 15-ия кръг на Югоизточната "В" група.

Брестничани решиха изхода от срещата още до почивката, оттегляйки се с два гола аванс. Камен Грозданов даде преднина за Брестник, засичайки едно центриране на свой съотборник. Вторият гол за гостите отново бе заслуга на Грозданов, който шутира от далече, вратарят на Левски се намеси, но при добавката Станимир Ковачев покачи на 2:0.

Диян Павлов направи резултата класически минути след подновяването на играта с прекрасен гол от около 30 метра. Един от най-добрите за Брестник в този мач Камен Гразданов покачи на 4:0. Минути след гола на Грозданов, отборът на Левски вкараха почетно попадение от фаул. Крайното 5:1 оформи Петьо Димитров.