Брестник разгроми Спортист (Роза)

15:19 / 26.09.2011
2325
Брестник разгроми с 4:1 Спортист (Роза) като гост, в мач от 7-ия кръг на Югоизточната "В" група. Всичко най-интересно в срещата се случи през вторите 45 минути.

Възпитаниците на Георги Недевски се оттеглиха с гол аванс на почивката с попадение на Пламен Коларов.

Още в самото начало на втората част Спортист възстанови равенството след грешка на стража на Брестничани Аргирашки. Радостта на домакините бе кратка и само няколко минути след изравняването Никола Денев вкара с глава за 2:1. В 65-ата минута след една чудесна контраатака Брестник уби интригата в двубоя с трети гол дело на Петьо Димитров. Пет минути преди края на срещата Боби Никифоров оформи крайното 4:1 за Брестник.

След тази победа Брестник заема 6-то място с актив от 12 точки. Спортист (Роза) е 17-и със 7 точки.