Отбор от Първа лига обяви шестима нови и дълъг лагер в Турция

5670

Отборът на ФК Крумовград стартира зимната си подготовка. Старши треньорът Атанас Рибарски изведе възпитаниците си за първа тренировка в началото на седмицата.

“Синьо-жълтите" ще се готвят на родна земя до 11 януари, когато ще заминат на подготвителен лагер в Белек, Турция.

Там отборът ще изиграе пет контролни срещи със съперници от Сърбия, Унгария, Корея, Косово и Грузия. Пълната програма ще бъде обявена в следващите дни, а лагерът ще продължи до 31 януари.

Към този момент в състава на Атанас Рибарски са привлечени шестима нови футболисти, а в следващите дни се очакват още нови попълнения. Пълният списък с играчи ще бъде публикуван до края на седмицата.


Още по темата: Първа лига, сезон 2024/2025
Всички новини по темата: (561)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).