Николай Димитров запорира сметките на Сливен
Николай Димитров стана поредният играч на Ботев, който запорира сметките на Сливен, научи репортер на Plovdiv24.bg.
Футболистът прекрати договора си със Сливен по вина на клуба и сега настоява, те да му изплатят полагащите му се заплати, но от клуба му правят спънки и дори искаха да спрат трансфера му, край Бирената.
Така, вместо да се издължи на Сливен, ЦСКА ще трябва да плаща на още един футболист. Както е известно, от стадион "Българска армия" дължат много сериозни суми на сливналии.