Локо чака таран от Словения, отборът с първа тренировка на "Лаута"
Локо направи първа тренировка днес на "Лаута", след завръщането си от лагера в Испания.
Условията за игра не позволяваха да се проведе занимание с топка и футболистите направиха лека възстановителна тренировка.
Пред репортер на Plovdiv24.bg, старши треньора на Локо Неделчо Матушев сподели, че клубът чака таран от Словения.
След обяд е насрочена още една тренировка за деня, която ще се проведе, от 15 часа на стадион Локомотив.