Локо удари Униао спортиво де Марбея в контрола

Коментари (16)
18:58 / 14.02.2011
6147
Локо се наложи с 2:0 срещу местния Униао спортиво де Марбея, в испанския курорт Марбея. Мачът се игра на терена на комплекса "Доня Хулия", където Локомотив изигра и първия си двубой от подготвителния лагер срещу Лех Познан.

"Смърфовете" започнаха много вихрено двубоя и още в 7-ата минута Сержиньо изведе Здравко Лазаров зад отбраната на Марбея, но ударът му попадна в тялото на вратаря.

Локо доминира изцяло срещу своя съперник, но така и не успява да стигне до отбелязването на гол.

В 30-ата минута Христо Златински шутира около 22-23 метра, но ударът му облиза напречната греда на домакините.

Три минути по-късно Сержиньо нахлу в пеналта, подаде към Здравко Лазаров, но ударът на нападателят мина встрани от вратата.

С оглед показаното на терена, Локо логично успя да достигне до отбелязването на гол в 40-ата минута. Негов автор бе централният защитник Самир Бенжелюн, който с удар от дъгата на наказателното поле успя да порази вратаря на Марбея за 1:0.

До края на полувремето нищо интересно не се случи и така "черно-белите" се оттеглиха с гол аванс на почивката.

През второто полувреме старши треньора на Локо Неделчо Матушев пусна изцяло нов състав, само Лучини остана от игралите през първите 45 минути.

В 54-ата минута в една от малкото атаки на Марбея, нападателят на тима Хосе отправи удар към Лучини, но топката мина встрани от вратата.

Минута по-късно Раймонди изведе на чиста позиция Огунсото, но ударът му попадна в тялото на вратаря.

Локо изцяло доминира над своя опонент, но индивидуалните изяви на футболистите пречат да отбележат втори гол.

В 73-ата минута Локо отбеляза втори гол. Дюран се възползва от една спечелена топка на Огунсото и Раймонди, и с удар от наказателното поле реализира за 2:0.

До края на мача пропуски на Огунсото, Раймонди, Дани Кики и Бариентос лишиха Локомотив от трето попадение.