Сержиньо направи първа тренировка с Локо

7642
31

Новото попълнение на Локомотив (Пловдив) - Сержиньо, направи днес сутринта първата си тренировка с екипа на смърфовете. 
В края на заниманието на главното игрище във футболния комплекс официално започна турнирът "Коста дел Сол", в който участие ще вземе и българския тим. Първият мач съпостави Спарта (Прага) и Застрафони, а днес следобед Полония (Варшава) и Кубан ще определят съперника на "черно-белите" във втория кръг на турнира. 
Той ще бъде ясен веднага след края на утрешния първи мач срещу Зенит (Санкт Петербург) от 17.00 ч. българско време.

Източник: Lportala.net


Още по темата: Зимна подготовка и селекция на Ботев Пловдив 2010-11
Всички новини по темата: (97)

Виж коментарите (31)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).