Заслужено! Попето слага костюма, става директор в Ботев

7015
4

Ботев Пловдив има планове за бъдещето на Ивелин Попов. Ръководството на канарчетата иска Попето да остане в клуба и след края на кариерата му. През есента бившият национал става на 38 години. Настоящият му договор с жълто-черните е до лятото на 2025-а. Попов дойде миналото лято на "Колежа“ от Левски.

Той на няколко пъти заяви, че Ботев ще е последният отбор, за който ще играе, преди да окачи бутонките. Затова и от стадион "Христо Ботев“ ще започнат разговори с Попето относно неговото бъдеще.

Старши треньорът Душан Керкез харесва много Попов и също иска да продължи да разчита на богатия му опит, пише "Тема спорт". Както е известно, с края на миналия сезон Лъчезар Балтанов свърши с футбола и започна като помощник-треньор в дубъла.

Друг доскорошен играч на канарчетата – Филип Филипов също вече е на работа в клуба. Той е тийм мениджър. Ботев Пд иска да продължи тази си политика и с Ивелин. Последната дума обаче ще е негова – дали иска да остане на работа на "Колежа“, или ще се насочи към друго поприще. Възможно е да продължи договора си и да играе още един сезон…


Още по темата: Ботев в Лига Европа, сезон 2024/2025
Всички новини по темата: (1677)

Виж коментарите (4)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).