Том тренира с юношите, предлагат му нов договор

4189
6

Бразилецът Евертон Джилио -Том все още не е приключил с взаимоотношенията си с Локомотив и в следващите няколко седмици поддържа формата си с отбора на юноши старша възраст, който от вчера стартира тренировки на Лаута. Договорът на кариоката с пловдивчани изтича в края на юни тази година, но въпреки това клубното ръководство е поставило цена от 20 хиляди евро, за да прекъсне взаимоотношенията си с халфа, който обяви намеренията да продължи кариерата си в Бразилия. В случай, че реши да играе за мъжкия отбор на Локомотив, Том трябва да парафира договор с пловдивчани за две години и половина. В противен случай няма да попадне в сметките на Неделчо Матушев за предстоящата пролет, а при липса на купувач, футболиста може да доиграе сезона защитавайки екипа на дублиращия отбор в елитната юношеска група до 19 годишни.

Източник: Lportala.net


Още по темата: Зимна селекция в Локо 2010/2011
Всички новини по темата: (217)

Виж коментарите (6)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).