Хебър привлече юноша на Ботев и бивш играч на Крумовград

2957

Хебър привлече в редиците си нови две попълнения - Георги Стайков и Калоян Пехливанов.

25-годишният Георги Стайков е дефанзивен халф. Той идва в Хебър от Литекс (Ловеч), където през последната година и половина показа много добри игри.

Стайков е продукт на школата на Ботев (Пловдив). След това е играл за Борислав (Първомай) и Гигант (Съединение).

20-годишният Калоян Пехливанов е централен защитник. Пристига в Пазарджик от състава на Крумовград, където играе през последните

2 сезона. Преди това е бил част от състава на ЦСКА. Като юноша преминава през школите на Левски (София), Септември (София), Локомотив (Пловдив) и ЦСКА.

"Пожелаваме им много успехи с екипа на Хебър.", написаха от пазарджишкия клуб.


Още по темата: Първа лига, сезон 2024/2025
Всички новини по темата: (561)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).