Фенклубът на Локо: Честита победа! Пловдив е само черно-бял!

3054

Фенклубът на Локомотив Пловдив поздрави футболистите от втория отбор на черно-белите за победата им с 2:0 над градския съперник Ботев.

Както Plovdiv24.bg вече информира читателите си, дербито от 28-ия кръг на Трета лига - Югоизточна група се игра на стадион "Локомотив", а двата гола за домакините отбеляза Петър Андреев.

Публикуваме без редакторска намеса официалното съобщение от Фенклуб Локомотив Пловдив:

Възпитаниците на Христо Златински взеха градското дерби с 2:0 срещу дублиращия отбор на Ботев (Пловдив).

Младите локомотивци показаха страхотна игра и желание за победа, като пропуснаха да разгромят своя съперник.

Честита победа! Пловдив е само черно-бял!

Гледайте в прикаченото видео репортаж от дербито на дублиращите отбори!




Още по темата: Дублиращ отбор на ПФК Локомотив
Всички новини по темата: (253)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).