Фенклубът на Локо с емоционални кадри на фона на "Радост и тъга"
Фенклубът на Локомотив Пловдив използва официалната си страница във Фейсбук, за да публикува емоционални кадри. Те са от препълнения сектор за гости на стадиона в Стара Загора след края на мача срещу Берое, завършил 2:2.
Във видеото агитката поздравява играчите, пеейки емблематичната "черно-бяла" песен "Радост и тъга".
"Километрите не ще ни спрат да бъдем с теб!", гласи надписът на Фенклуб Локомотив Пловдив към въпросната публикация.
Този браузър не поддържа видео елемента.