ЦСКА-София със звучен провал преди Ботев! Предстои ли треньорска рокада?

22:40 / 12.04.2024
2887
ЦСКА-София допусна малко очаквана загуба от Пирин Благоевград с 1:2 на Националния стадион "Васил Левски". Столичният гранд абдикира от борбата за титлата след това поражение от отбор, който по традиция е лесна плячка за "червените".

Виталис Ягодинскис изведе гостите напред в 14-ата минута, а Фернандо Каранга изравни в 26-ата след асистенция на Тибо Вион.

В 80-ата минута Иван Тасев отбеляза великолепен гол на бъдещия си отбор за крайното 2:1. Младокът ще премине в ЦСКА през лятото.

Неочакваното поражение оставя "червените" с актив от 60 точки, като те са на цели 9 зад Лудогорец и с мач повече. Пирин се изкачи до 13-а позиция с 29 пункта.

След срещата Нестор Ел Маестро бе силно поругаван от феновете, а виковете "Оставка" огласяха Националния стадион "Васил Левски".

На интервюто след мача Ел Маестро отговори доста уклончиво на въпрос за своето бъдеще.