Спартак с класика в Трета лига! "Гладиаторите" прекършиха съперник с два ранни гола

Автор: Тодор Благов
10:27 / 11.03.2024
2092
Спартак (Пловдив) постигна безпроблемна победа с 3:0 над Секирово. Срещата от 23-ия кръг на Югоизточната трета лига се игра на стадион "Пловдив".

Момчетата на Иван Кочев стигнаха лесно до трите точки, като "гладиаторите" прекършиха съперника с два бързи гола.

В 12-ата минута Тодор Тодоров откри резултата, а след още 12 минути игра Венцислав Гюзелев покачи на 2:0.

В 55-ата минута Мирослав Радев оформи класиката. 5 минути по-късно Валентин Маджарски от гостите получи втори жълт и респективно червен картон.

В класирането Несебър и Спартак са с равни точки, а Саяна е на третата позиция с две точки по-малко.